Foto: ArchiefNieuwe training Taal voor het Leven Verlopen

Nieuwe training Taal voor het Leven

WOUDRICHEM - Heeft u een passie voor taal en wilt u inwoners van Altena helpen hun taalvaardigheid te verbeteren? Dan is de training Taal voor het Leven misschien iets voor u.

Stichting Lezen en Schrijven organiseert in samenwerking met de Bibliotheek deze training om vrijwilligers op te leiden tot Taalcoach. Tijdens de training leert u hoe u mensen kunt ondersteunen bij het lezen, schrijven en rekenen. De cursus bestaat uit vier dagdelen op De Werf in Woudrichem, verzorgd door een docent met landelijk erkend cursusmateriaal. Na afronding ontvangt u een certificaat en bent u officieel Taalcoach.

De training vindt plaats op 8 april, 15 april, 6 en 13 mei van 18.30 tot 21.30 uur en is kosteloos. Aanmelden kan via bibliotheekaltena.nl/taalvoorhetleven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bibliotheek CultuurPuntAltena via (085) 040 11 63, DigiTaalhuis@bibliotheekaltena.nl of door binnen te lopen bij de vestigingen in Werkendam of Wijk en Aalburg.

Geplaatst op: 16 februari 2025

Meer nieuws? Nieuwsoverzicht chevron_right

Nieuwe training Taal voor het Leven Verlopen

Spanning om te snijden in de nacompetitiewedstrijden van vv Almkerk en Kozakken Boys

Gepubliceerd op: 31 mei 2025
Nieuwe training Taal voor het Leven Verlopen

Politie zoekt getuigen van inbraak in Hank

Gepubliceerd op: 29 mei 2025
Nieuwe training Taal voor het Leven Verlopen

34-jarige man uit Sleeuwijk betrapt op fietsdiefstal in Terheijden

Gepubliceerd op: 29 mei 2025
Nieuwe training Taal voor het Leven Verlopen

NL-Alert testbericht op maandag 2 juni rond 12 uur

Gepubliceerd op: 28 mei 2025
Nieuwe training Taal voor het Leven Verlopen

Ouderwetse bandavond in Drongelen

Gepubliceerd op: 25 mei 2025
Nieuwe training Taal voor het Leven Verlopen

CDA maakt zich zorgen over toestand begraafplaatsen

Gepubliceerd op: 24 mei 2025