Bidden voor Altena in de Gereformeerde Kerk in Genderen

Foto: Pixabay
12 april 2022, 17:05
Verlopen

GENDEREN - Deze keer wordt de maandelijkse regionale gebedsavond gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Hoofdstraat 78 in Genderen.

Zou het niet goed en mooi zijn als we als christenen in Altena eensgezind gaan bidden voor onze gemeente? Bid mee voor ons bestuur, de zieken, ouderen, jongeren, inwoners, vluchtelingen, asielzoekers, vrede, zorgmedewerkers, ondernemers, kerken, voor een opwekking (herleving) van Jezus Christus’ kerk in Altena en danken voor alles wat God ons geeft.

Er is afgelopen maand veel gepasseerd, genoeg om voor te bidden. Woensdagavond 20 april is de inloop vanaf 19.15 uur. De aanvang is 19.30 uur. U bent van harte welkom.

 

Zelf nieuws doorgeven? Tip onze nieuwsredactie.

Stuur jouw persbericht of informatie naar redactie@radioafm.nl